Nazywam się
Grzegorz Krowicki.
Od ponad 20 lat doradzam firmom i organizacjom w obszarach związanych z
zarządzaniem zasobami ludzkimi i organizacją, zajmuję się także coachingiem w
okresie zmiany i nie tylko.
Moją pasją oprócz metody Feldenkraisa jest kajakarstwo, w tym kajakarstwo morskie, narciarstwo w tym ski-touring, oraz śpiew. Od kilkunastu lat śpiewam w chórach amatorskich w sekcji basów, obecnie w Warszawskim Chórze Międzyuczelnianym pod dyrekcją Borysa Somerschafa. Wcześniej śpiewałem z chórem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej pod dyrekcją Ewy Mackiewicz, oraz w Chórze Warszawskim pod dyrekcją Richarda Berkeleya.
Z metodą Feldenkraisa spotkałem się po raz pierwszy ok 12 lat temu podczas warsztatów prowadzonych przez Jacka Paszkowskiego. Mając wcześniej wiele doświadczeń w pracy z ciałem, w tym z tańcem, pantomimą, jogą, tai-chi, teatrem No, itd., odkryłem w metodzie Feldenkraisa ścieżkę dalszego rozwoju, pozwalającą na integrację wszystkich poprzednich poszukiwań i nadanie nowego kierunku dalszego rozwoju w obszarze ciała, umysłu i emocji.
Trening praktyka metody Feldenkraisa rozpocząłem w 2011 roku w Paryżu w szkole ś.p. Myriam Pfeffer (http://www.feldenkraisnow.org/myriampfefferi.html). Uczyłem się tam również od takich nauczycieli jak Paul Newton, Sabine Pfeffer, Ted Presland, Francois Combo. Po śmierci mojej nauczycielki i po rocznej przerwie kontynuowałem naukę w Centro Scientifico del Movimento w Strigarze we Włoszech. Tam moimi nauczycielami byli m.in.: ś.p. Tina Broccoli (https://newscsm.wordpress.com/tina-broccoli/), Eilat Almagor (http://www.restalittle.com/home-cs4j), Steve Rosenholz (https://www.feldenkraisresources.com/category-s/1833.htm), Anat Krivine, Mara della Pergola, Beatriz Walterspiel, Simone Broccoli.
W listopadzie 2016 roku ukończyłem trening i uzyskałem dyplom praktyka Metody Feldenkraisa.
Moi nauczyciele i przewodnicy